VipErAcS-Community - Tu inainte de Toate !
Bun venit in Comunitatea VipErAcS-Community
VipErAcS-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
VipErAcS-Community - Tu inainte de Toate !
Bun venit in Comunitatea VipErAcS-Community
VipErAcS-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
VipErAcS-Community - Tu inainte de Toate !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Cerere Avatar !!!  I_categoryRecrutam Servare de CS Pentru mai multe detali contactatine la id : rober7_dolc3@yahoo.com

 

 Cerere Avatar !!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
aLyNNN
Fondator
Fondator
aLyNNN


Mesaje : 295
$ : 588
Reputatie : 7
Data de inscriere : 21/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania

Cerere Avatar !!!  Empty
MesajSubiect: Cerere Avatar !!!    Cerere Avatar !!!  I_icon_minitimeLun Noi 15, 2010 9:34 pm

------------------------------

# Nick : aLyNNN
# Doresc (Avatar/Semnatura/Wallpaper/) : Avatar
# Imagine ( Link Cu imagine dorita la editat ) : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sa imi faceti voi o imagine super
# Text Principal : aLyNNN
# Text secundar :
# Efecte : Sa apara si sa dispara aLyNNN cu diferite culori cum ar fi: albastru verde rosu si galben pe o imagine de cs tare dar sa fie misto imaginea sper sa imi placa

Smile Star Star Star

--------------------------------


Ultima editare efectuata de catre aLyNNN in Lun Noi 22, 2010 1:02 am, editata de 2 ori
Sus In jos
aLyNNN
Fondator
Fondator
aLyNNN


Mesaje : 295
$ : 588
Reputatie : 7
Data de inscriere : 21/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania

Cerere Avatar !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Avatar !!!    Cerere Avatar !!!  I_icon_minitimeMar Noi 16, 2010 8:20 pm

Cineva pe aici.............. don\'t want to see dar sa fie misto avataru dar nu e nimeni don\'t want to see don\'t want to see Surprise Shock :Nervosu:
Sus In jos
Kidzor
Fondator
Fondator
Kidzor


Mesaje : 418
$ : 892
Reputatie : 20
Data de inscriere : 29/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Romania

Cerere Avatar !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Avatar !!!    Cerere Avatar !!!  I_icon_minitimeMier Noi 17, 2010 1:08 pm

asteapta sa se trezeasca mr.floryo verrry happpy
Sus In jos
http://www.onyou.forumgratuit.ro
mW.Floryo
Designer
Designer
mW.Floryo


Mesaje : 30
$ : 41
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/10/2010

Cerere Avatar !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Avatar !!!    Cerere Avatar !!!  I_icon_minitimeMier Noi 17, 2010 6:23 pm

na man Very Happy

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
aLyNNN
Fondator
Fondator
aLyNNN


Mesaje : 295
$ : 588
Reputatie : 7
Data de inscriere : 21/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania

Cerere Avatar !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Avatar !!!    Cerere Avatar !!!  I_icon_minitimeMier Noi 17, 2010 9:13 pm

ms moolt e buna Love Smile dar poti sa imi faci scrisu aLyNNN la mijloc....ms si am gasit si imagini ::>>> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si asta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] pe toate 3 si asta care o am si astea 2ua sa imi scri dar la mijloc cum ai facut la asta dar la mijloc:) dak se poate.........aa da si albastrul ala sa fie mai inchis .......si galbenul mai auriu asa ca focul
...............ms astept cat e nevoie........

si vreau sa nu dispara scrisu adika doar din galben sa se faca rosu apoi din rosu albastru nchis apoi verde .......styy tu ...daca stii sa faci asa ............ms astept


Ultima editare efectuata de catre aLyNNN in Lun Noi 22, 2010 1:03 am, editata de 3 ori
Sus In jos
Kidzor
Fondator
Fondator
Kidzor


Mesaje : 418
$ : 892
Reputatie : 20
Data de inscriere : 29/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Romania

Cerere Avatar !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Avatar !!!    Cerere Avatar !!!  I_icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 1:14 pm

poti sa imi faki si mie fix asa doar cu numele *Viper*_kidzor ? Very Happy
Sus In jos
http://www.onyou.forumgratuit.ro
aLyNNN
Fondator
Fondator
aLyNNN


Mesaje : 295
$ : 588
Reputatie : 7
Data de inscriere : 21/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania

Cerere Avatar !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Avatar !!!    Cerere Avatar !!!  I_icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 7:43 pm

kid fati si tu cerere avatar dar nu te baga peste a mea te rog......... Sad don\'t want to see

Hai Floryo......astept.....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Avatar !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Avatar !!!    Cerere Avatar !!!  I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Avatar !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VipErAcS-Community - Tu inainte de Toate ! :: Graphic :: Cereri Semnatura/Avatar-
Mergi direct la:  
Statistici & Sponsori
Evolution Gaming Technology
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente