VipErAcS-Community - Tu inainte de Toate !
Bun venit in Comunitatea VipErAcS-Community
VipErAcS-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
VipErAcS-Community - Tu inainte de Toate !
Bun venit in Comunitatea VipErAcS-Community
VipErAcS-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
VipErAcS-Community - Tu inainte de Toate !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Model Cerere UnBan I_categoryRecrutam Servare de CS Pentru mai multe detali contactatine la id : rober7_dolc3@yahoo.com

 

 Model Cerere UnBan

In jos 
AutorMesaj
*VipEr*_rB^
Fondator
Fondator
*VipEr*_rB^


Mesaje : 1338
$ : 6115
Reputatie : 159
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Romania

Model Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Model Cerere UnBan   Model Cerere UnBan I_icon_minitimeSam Oct 30, 2010 10:39 am

In caz ca primiti un ban asigurati-va in primul rand ca e permanet sau temporar.Daca e permanent atunci veti gasi in folderul cstrike 2 poze.Cele 2 poze le veti uploada pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau pe un server de hosting gratuit al pozelor cunoscut voua.Pentru a vi se lua in considerare cererea de unban trebuie sa formulati o cerere asemanatoare celei de mai jos.In caz contrar topicul va fi sters fara avertizare!!


-Cerere tip :

NICK: nick-ul pe care ati primit banul

ORA: ora aproximativa cand ati primit banul

ADMIN : adminul care credeti ca va dat ban sau admini care erau pe server [sa specificati ]

MOTIV : motivul posibil pentru care ati luat ban

IP : Ip ul care trebuie sa fie debanat

STEAM (optional) : asta in cazul in care folositi steam

POZELE : aici completati doar in cazul cand aveti ban permanent !!



-Mentiuni : NU veniti cu scuze de genul : azi am jucat pe server si a doua zi cand am incercat sa intru am realizat ca aveam ban / adminul mi-a facut poze dar nu au aparut in folderul cstrike si mi-a dat ban/ fratele sau oricare altul a jucat cu cheaturi de la calculatorul meu ( sunteti responsabili direct indiferent cine e la pc-ul vostru)/am primit ban pe server permanent dar nu am gasit pozele ( sunt cazuri izolate si astea se pot dovedi).Daca aveti intentia de a folosi aceste scuze mai bine nu mai formulati cererea deloc pentru ca nu se vor accepta scuze de acest gen.


Pentru admini : Asumati-va responsabilitatea fiecarui ban dat de voi si aduceti argumente celor banati care formuleaza o cerere de unban.Aveti maxim 3 zile la dispozitie pentru a revendica banul ( depinde cine la dat).In caz contrar se va recurge la debanarea userului care a facut cererea de catre un alt admin si daca se va gasi vinovatul, cel in cauza va suporta consecintele !
Sus In jos
https://onyou.forumgratuit.ro
 
Model Cerere UnBan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Model Cerere UnBan
» Cerere de UnBan
» Model cerere !
» Model Cerere Parteneriat
» Model Cerere Rank !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VipErAcS-Community - Tu inainte de Toate ! :: Servarele Communitati :: VipErA.HopTo.oRg :: Cereri UnBan-
Mergi direct la:  
Statistici & Sponsori
Evolution Gaming Technology
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente